80 results in search
$699,000
75
718 State Street Chester IL 62233

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 3,786
Dom 132
$440,000
40
7315 Roscow Hollow Road Prairie Du Rocher IL 62277

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,109
Dom 202
$425,000
-$10,000
28
1051 White Oak Drive Red Bud IL 62278

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 1,491
Dom 14
$425,000
41
4290 Horse Creek Road Red Bud IL 62278

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,900
Dom 10
$364,000
29
200 Rebecca Lane Chester IL 62233

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,365
Dom 159
$350,000
50
369 Mullins Road Chester IL 62233

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,800
Dom 55
$345,000
52
911 Bayberry Lane Red Bud IL 62278

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,694
Dom 34
$335,000
-$15,000
26
445 Steven Drive Red Bud IL 62278

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,746
Dom 19
$330,000
-$10,000
42
1924 High Street Chester IL 62233

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,906
Dom 28
$329,000
66
103 Estate Drive Chester IL 62233

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,787
Dom 6
$326,000
-$3,000
22
1007 Hillcrest Drive Sparta IL 62286

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,272
Dom 42
$299,900
63
1034 Raymond Red Bud IL 62278

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,848
Dom 16
$299,000
21
110 Estate Drive Chester IL 62233

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,728
Dom 8
$299,000
31
1009 Raymond Drive Red Bud IL 62278

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,939
Dom 17
$295,000
-$10,000
52
505 S Saint Louis Street Sparta IL 62286

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,829
Dom 112
$285,000
21
751 Torrens Street Tilden IL 62292

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 984
Dom 3
$275,000
35
708 E Walnut Street Steeleville IL 62288

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,100
Dom 90
$269,000
-$6,000
52
806 Windy Way Steeleville IL 62288

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,332
Dom 75
$265,000
18
900 Deer Creek Lane Sparta IL 62286

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,288
Dom 86
$259,000
68
925 Lehmen Drive Chester IL 62233

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,332
Dom 45
$259,000
39
217 E Shiloh Drive Red Bud IL 62278

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 952
Dom 37
$259,000
26
270 Charles Street Red Bud IL 62278

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,530
Dom 6
$254,900
36
1117 Meadow Sparta IL 62286

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,526
Dom 35
$249,900
25
207 Sunset Drive Sparta IL 62286

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,560
Dom 3
$249,000
-$10,000
14
701 S Ridge Avenue Steeleville IL 62288

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,415
Dom 14
$242,000
27
317 W Field Drive Red Bud IL 62278

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,450
Dom 36
$240,000
39
10386 Ridge Road Sparta IL 62286

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,680
Dom 27
$239,000
46
620 Opdyke Street Chester IL 62233

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,696
Dom 86
$225,000
20
801 N James Street Sparta IL 62286

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,466
Dom 14
$215,000
54
901 E Main Street Steeleville IL 62288

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,803
Dom 50