12 results in search
$450,000
50
10099 Franklin Road Potosi MO 63664

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,080
Dom 199
$249,900
36
11117 Delbridge Road Potosi MO 63664

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,255
Dom 11
$185,000
80
19463 State Highway AA Potosi MO 63664

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,350
Dom 70
$179,900
50
12489 John Smith Road Potosi MO 63664

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 900
Dom 9
$179,500
23
607 Nicholson Drive Potosi MO 63664

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 900
Dom 120
$155,000
38
701 N Missouri Street Potosi MO 63664

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 802
Dom 142
$152,000
-$5,000
28
701 Bonnie Street Potosi MO 63664

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 956
Dom 48
$149,900
24
719 Mineral Street Potosi MO 63664

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 972
Dom 75
$144,900
-$10,100
9
906 Dunklin Street Potosi MO 63664

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 900
Dom 10
$138,000
12
604 Bonnie Street Potosi MO 63664

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,080
Dom 8
$94,900
10
807 Bond Street Potosi MO 63664

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 960
Dom 34
$92,500
-$12,500
20
804 Richeson Road Potosi MO 63664

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 894
Dom 24